środa, 6 stycznia 2010

Zawsze miałam słabość do pięknych rzeczy. W szkole, w tych zamierzchłych czasach, kiedy piękna kraina Ciuchlandia jeszcze nie istniała, pozostawało mi kupowanie ciuszków na bazarkach pod pilnym okiem mojej Mamy, zgodnie z filozofią której ciuch miał spełniać 3 warunki:

 1. miał być tani
 2. miał być praktyczny
 3. miał mi starczyć minimum na 2 lata

do powyższych punktów chętnie dodałabym jeszcze 4 – miał nie straszyć ludzi, ale Mama nie brała tego pod uwagę. Z tych oto przyczyn stało się kilka rzeczy:

 1. zakiełkowało i rozrosło się moje zboczenie ciuszkowe. Nie uganiam się za firmami, jedynie za wyglądem i jakością
 2. nawiązała się wielka przyjaźń z igłami. Rozczaruję niektóre osoby – nie zaczęłam ćpać, tylko szyć. Najpierw ręcznie, później na maszynie. Uczyłam się sama, więc jeśli ktoś uzna, że robię to niezgodnie z jakimiś tam regułami, niech zachowa komentarze dla siebie – mam własne reguły.
 3. zakupoholizm – ach jakże bolesny dla mojego portfela.

Tyle tytułem wstępu.

Na swoim blogu postaram się pokazać mniej więcej to, co każda osoba, która prowadzi blog modowy:

 1. co lubię i mam
 2. co chciałabym mieć
 3. co wg mnie ma przed sobą ogromną świetlaną przyszłość
 4. i najważniejsze – CO UDAŁO MI SIĘ STWORZYĆ SAMEJ

Zdjęcia będą robione telefonem, za co z góry wszystkich przepraszam, ale na coś lepszego mnie jak na razie nie stać ze względu na wspomniany już zakupoholizm ciuchowy.

Ten blog jest moim sposobem na pokazanie tego, co mi w głowie siedzi (no może nie wszystkiego, bo ktoś by się mógł przestraszyć), pochwalenie się zdobyczami i zwalczanie kompleksów - zarówno swoich, jak i pomoc w tym innym. Jestem wobec siebie bardzo krytyczna i tego samego oczekuję od was - szczerej krytyki.

W tym momencie muszę ogłosić przerwę do uzyskania odpowiednich zdjęć. No i weny oczywiście.


2 komentarze:

 1. Bardzo cenie sobie ludzi, ktorzy maja pasje - a juz szczegolnie pasje do szycia. To co robisz jest piekne! Naprawde zycze sukcesow i moze w koncu fotki beda lepsze ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz wielki talent i wyobraźnie. Zmieniasz "łaszki" w super modne i wyjątkowe ubrania. Chciałabym tak sama sobie zmieniać ubrania albo jeszcze lepiej, żebyś była moją siostrą/przyjaciółką. Podziwiam te kreacje! Dzięki za dobre rady i podpowiedzi, jak coś uszyć, przezyć. Może kiedyś spróbuje.Pozdrawiam!:)

  OdpowiedzUsuń